Originální umělecko-sportovní vystoupení, exhibice a workshopy na slackline.

Nabízíme

Originální umělecko-sportovní vystoupení, exhibice a workshopy na slackline. Předvedeme vám neskutečnou show vysoko na highline nebo výbušnou smršť salt a otoček na trickline. Slackshow se hodí na každou firemní akci, teambuilding, párty, ale i konferenci nebo galavečer. Perfektní doprovodný program pro váš event

DSC01341
61412755_1594928187308533_883866589768712192_n

Trickline

Nejpoptávanější vystoupení je právě na trickline a není to náhoda. Tohle vystoupení má v sobě vše co byste si mohli přát. Začíná to groteskou, kde se snažíme vtáhnout do našich začátků na slackline a zároveň publikum trochu pobavit. V zápětí se to celé převrátí a začnou padat těžké a stylové triky vysoko nad vašimi hlavami.

Highline

Neboli taky královská disciplína na slackline. Slackliner nebo po staru provazochodec se projde nad hlavami diváků a představí balanc v plné své kráse. Vhodný právě na městské akce, slavnosti a nebo klidně i na firemní dny. Pro podrobnosti nás prosím kontaktuje a věříme, že i u vás najdeme ten vhodný směr kde lajnu napnout.

DSC00845

jak taková slackshow vypadá ?

P1005344

Workshop

Správná atrakce která by rozhodně neměla chybět na žádné akci. Je vhodná jak pro děti tak dospělé velice rychle si získá pozornost a zájem na té lajně udělat aspoň pár kroků. Vždy to je za přítomnosti instruktorů, který celý workshop vedou. 

Přednášky

Máme za sebou spoustu projektů v horách, ale taky zajímavou cestu od pouličního vystoupení až po vystoupení v Chicagu, Saudské Arábii, Laver cup a mnoho dalších projektů na kterých jsme se podíleli.

Nemáme za sebou jen samé úspěchy, ale taký nějaké chyby o které bychom rádi mluvili.

IMG_3216

slackshow merch

SLACKSHOW

Náš tým

Lukáš Černý

Trickline / highline

Zakladatel SLACKSHOW a přední aktér naší skupiny. Vícenásobný mistr ČR v trickline a jeho osobní rekord na highline je 350 metrů.

Michal Pírek

Trickline / Highline

Zakladatel SLACKSHOW a přední aktér naší skupiny. Vícenásobný mistr ČR v trickline a jeho osobní rekord na highline je 170 metrů.

Jirka Máslo

Trickline / highline

Velký srdcař a správný kluk na každou show. Je to naše pravá ruka a vždy je na něj spolehnutí. 
Má pod sebou agendu kurzů a workshopů.

Štěpán Pecka

trickline

Trickline mašina která sází jeden trik za druhým ať už nad betonem nebo na závodech. Má za sebou desítky show a taktéž je vícenásobný mistr ČR.

Jan Prochazka

Trickline / TRENÉR

Prochy je známý především svým hlasem jako komentátor na každé akci spojené se slackline. Každopádně je to i výborný tvickliner a skvělý trenér.

Tibor Mikulec

Trickline

Aktuální mistr české republiky a rozhodně nejtalentovanější skokan u nás. Moravská krev stručně a jasně.

Ondra Málek

Highline / trenér

Pochodí každou lajnu ať už krátkou, dlouhou, nízko nebo vysoko nad zemí. Pro tohoto kluka není nic problém. Profesionál ve svém oboru.

Terka Dudová

Trickline

Jedna z mála holek, která se napnuté lajny nezalekne a je schopná zaskákat na závodech i některé z našich borců. Ve svém volném čase se věnuje.

Ondra Růžička

trickline

Naše nová mladá posila do teamu. Je to nejmladší lajner u nás, ale s tím největším potenciálem. Ve svém volném čase se věnuje pětiboji.

Kuba Růžička

Trickline / highline

Příjmení Růžičkovi si dobře zapamatujte ještě o nich totiž uslyšíte. Toto je další ze tři bratrů, který má neskutečný talent  jak na trickline tak pro highline.

Kontakt

Pokud váš naše nabídka zaujala určitě nám napište nebo zavolejte a věřím že se domluvíme. Jsme otevření téměř čemukoli a rádi.

E-MAIL

showslack@gmail.com

Telefon

Michal Pírek   +420 725 082 662

Lukáš Černý + 420 737 113 381