• Nabídka vystoupení
 • Reference
 • O nás
 • Kontakt
 • Slackshow

  Trickline

  Mistři ČR vám předvedou co všechno je na slackline možné. Freestyle vystoupení na popruhu širokém 5cm. Salta, rotace, silové prvky zasazené do originálního příběhu. Krom našich hotových vystoupení jsme schopni secvičit cokoliv podle vašich představ, které sladíme s převlekem i hudbou. Skákání ve dvou na jedné lajně nebo synchro na dvou lajnách nám nedělá žádný problém.

  Nabídka trickline vystoupení

  SLACKSHOW Trickline – Comic Tragedy _ (6:30/15min)

  Vystoupení na trickline, kde vám ukážeme průřez začátků až po extrémní skoky na lajně. Celé vystoupení je pojaté ze za začátku jako groteska a jde především o pobavení publika v průběhu se mění muzika a do toho i naše role zpět na 5x násobné MČR ve slackline.

  SLACKSHOW Trickline – No pain No gain _ (2:30/15min.)

  Vystoupení na trickline, kde dojde k malé potičce a následnému usmíření kdy budeme společně na jedné lajně skákat oba. Velice dynamické pohyby a náročné na provedení. Máme pro vás připravené jedinečné prvky, které ve světě jen tak neuvidíte.

  SLACKSHOW Trickline – Freestyle _ (2-20 min.)

  Sportovní exhibice plná těžkých triků. Při zájmu komentovaná show a ukázka slackline duelu jako ve finále MČR kde si vzájemně poměříme síly.

  SLACKSHOW Trickline – Na míru

  Máte nějaké specifické požadavky? Dejte nám vědět a určitě spolu něco vymyslíme.